Česko - Švajčiarsko hokej kurz a analýza MS
Domov » Česko - Švajčiarsko hokej

Česko – Švajčiarsko kurz, analýza a tip na finále MS v hokeji 26.5.2024

MS v hokeji 2024 pozná svoje finále. Pozrite si Česko – Švajčiarsko hokej kurz, analýzu, tip a návod, kde sledovať online live stream zadarmo.

ČESKO VS ŠVAJČIARSKO – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Česko – Švajčiarsko hokej analýza

Vzájomné zápasy medzi Českom a Švajčiarskom boli vždy vyrovnané. Na tomto šampionáte sa už raz stretli v skupine, kde Švajčiarsko vyhralo 2:1 po nájazdoch​. Oba tímy majú silné ofenzívy a spoľahlivých brankárov, čo robí tento finálový zápas veľmi nepredvídateľným.

Česká republika tím a forma

Český tím sa prebojoval do finále po sérii silných výkonov. V semifinále zdolali Švédsko a predtým prešli cez USA vo štvrťfinále. Kľúčovými hráčmi boli Dominik Kubalík, ktorý sa ukázal ako jeden z najlepších strelcov tímu, a Roman Červenka, ktorý podporoval útoky svojimi asistenciami. Brankár Lukáš Dostál tiež predviedol vynikajúce výkony, ktoré pomohli Česku udržať sa v zápasoch​​.

Švajčiarsko tím a forma

Švajčiarsko prežíva na tomto turnaji výnimočný úspech, keď v semifinále porazilo Kanadu. Tím sa opiera o skvelé výkony hráčov ako Nico Hischier a Kevin Fiala, ktorí sú dôležití v útoku. Brankár Leonardo Genoni tiež ukázal svoju triedu, pričom jeho zákroky boli rozhodujúce v tesných zápasoch​.

Česko – Švajčiarsko tip na hokejový zápas

Finálový zápas medzi Českom a Švajčiarskom bude určite napínavý a tesný. Vzhľadom na súčasnú formu a výkony v turnaji môže byť miernym favoritom Švajčiarsko, ale Česko, hrajúce na domácej pôde, bude mať veľkú podporu publika, čo môže byť rozhodujúci faktor. Taktiež môže byť výhoda to, že Česko prešlo cez Švédov pomerne jednoducho, zatiaľ čo Švajčiarsko sa s Kanadou trápilo v nájazdoch. Tipujeme, že Česko vyhrá s pravdepodobnosťou 55% za kurz 2,13.

Česko – Švajčiarsko hokej kurz

Česko – Švajčiarsko hokej live stream naživo zadarmo

Finále MS v hokeji 2024 ČeskoŠvajčiarsko môžete pozerať naživo vďaka online live streamu na Tipsporte.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

Slovenské stávkové kancelárie rozdávajú cez majstrovstvá sveta v hokeji 2024 navýšené betting bonusy za registráciu pre nových stávkarov. Máte poslednú možnosť založiť si účty a využiť tak lepšie bonusy stávkových kancelárií ako kedykoľvek inokedy.

Odporúčame vám stihnúť do konca MS sveta v hokeji 2024 vytvoriť účty v každej stávkovej kancelárie, aby ste využili každý dostupný bonus. Pokiaľ však hľadáte len jeden bonus, ktorý by ste nemali zmeškať, je to podľa nás Tipsport bonus za registráciu. S ním získate 30€ na tipy zdarma bez nutnosti vkladu.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

MS v hokeji bonus
Berte bonus ku MS v hokeji

Similar Posts