Anglicko - Švajčiarsko kurz, tip, analýza, live
Domov » Anglicko - Švajčiarsko EURO 2024

Anglicko – Švajčiarsko kurz, analýza a tip na ME vo futbale 6.7.2024

Štvrťfinále ME vo futbale 2024 je tu! Pozrite si Anglicko – Švajčiarsko kurz, analýzu, tip a live stream zápasu na EURO 2024.

ANGLICKO VS ŠVAJČIARSKO – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 35€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Anglicko – Švajčiarsko EURO 2024 analýza

Zápas medzi Anglickom a Švajčiarskom v rámci štvrťfinále EURO 2024 sa uskutoční 6. júla 2024 na Düsseldorf Arene v Düsseldorfe. Tento zápas je pre oba tímy rozhodujúci, keďže víťaz postúpi do semifinále ME vo futbale 2024.

Anglicko tím a forma

Anglicko malo zatiaľ zmiešaný turnaj. Po remízach so Slovinskom (0:0) a Dánskom (1:1) dokázali poraziť Slovensko 2:1, no až po predĺžení. Jude Bellingham a Harry Kane boli kľúčoví hráči v týchto zápasoch. Anglicko má silné individuálne osobnosti, ale nedokáže hrať tak zohrane, ako napríklad hrala naša reprezentácia, hoci bola papierovo slabšia.

Harry Kane a Jude Bellingham sú hlavnými oporami tímu. Bellingham dal dôležitý gól v nadstavenom čase proti Slovensku. Bukayo Saka môže byť nasadený na ľavom kraji obrany, čo umožní Coleovi Palmerovi viac priestoru v útoku.

Predpokladaná zostava: Pickford; Walker, Stones, Konsa, Saka; Rice, Mainoo; Palmer, Bellingham, Foden; Kane

Švajčiarsko tím a forma

Švajčiarsko prešlo do štvrťfinále EURO 2024 po dominantnom víťazstve 2:0 nad Talianskom. Tím pod vedením Murata Yakina ukázal silnú defenzívu a efektívny útok.

Granit Xhaka a Manuel Akanji sú kľúčoví hráči tímu. Xhaka ovláda stred poľa, zatiaľ čo Akanji vedie obranu. Útočníci ako Breel Embolo a Ruben Vargas môžu spôsobiť problémy anglickej obrane.

Predpokladaná zostava: Sommer; Widmer, Akanji, Schar, Rodriguez; Freuler, Xhaka; Ndoye, Aebischer, Vargas; Embolo​

Anglicko – Švajčiarsko tip na ME vo futbale 2024

Zápas medzi Anglickom a Švajčiarskom bude taktický súboj medzi dvoma dobre organizovanými tímami. Anglicko sa bude snažiť kontrolovať loptu a vytvárať si šance cez rýchle prechody a kombinácie. Na druhej strane, Švajčiarsko bude spoliehať na svoju pevnosť v obrane a rýchle protiútoky vedené Xhakom a Embolom.

Očakáva sa, že zápas bude vyrovnaný a môže byť rozhodnutý až v predĺžení alebo po penaltách. Anglicko má miernu výhodu vďaka kvalitnejším hráčom, ale veríme, že tímový duch Švajčiarska bude viacej, ako hviezdičky typu Bellingham. V tomto zápase tipujeme neprehru Švajčiarska za kurz 1,71.

Anglicko – Švajčiarsko futbal kurz

Anglicko – Švajčiarsko EURO 2024 live

Štvrťfinálový zápas EURO 2024: AnglickoŠvajčiarsko live stream môžete sledovať naživo cez internet vďaka Voyo TV.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO

Euro 2024 live stream
Sledujte EURO 2024 live na Voyo TV.

EURO 2024 bonus

Všetky populárne stávkové kancelárie na Slovensku dávajú novým hráčom počas EURO 2024 atraktívnejšie betting bonusy za registráciu než inokedy. To znamená, že teraz je najvýhodnejší čas vytvoriť si účty a zobrať tak všetky bonusy stávkových kancelárií.

Najlepšie je podľa nás využiť cez ME vo futbale všetky bonusy. Ak ale hľadáte len jeden najvýhodnejší, je to podľa nás Tipsport bonus za registráciu.

CHCEM 30€ ZA REGISTRÁCIU

Tipsport bonus 30€ EURO 2024
Využite Tipsport bonus 30€ počas EURO 2024

Similar Posts