Slovensko - Kazachstan hokejová analýza na MS
Domov » Slovensko - Kazachstan hokej

Slovensko – Kazachstan analýza a tip na MS v hokeji 12.5.2024

MS v hokeji 2024 pre našich pokračujú nedeľu 12.5. zápasom Slovensko – Kazachstan, kde sme si opäť pripravili detailnú hokej analýzu. Objavte pravdepodobný scenár zápasu, dôveryhodný tip a návod ako sledovať Slovensko – Kazachstan live stream zadarmo.

SLOVENSKO VS KAZACHSTAN KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – Kazachstan hokej analýza

Slovensko má v hokeji proti Kazachstanu pozitívnu bilanciu, pričom z posledných 5 zápasov vyhralo Slovensko 4. Ten jediný prehraný zápas je však zároveň posledný vzájomný, takže má Slovensko Kazachstanu čo vracať. Vzájomné zápasy medzi Slovenskom a Kazachstanom bývajú napínavé, často končiace tesnými výsledkami alebo dokonca nájazdami.

Slovensko tím a forma

V poslednom zápase Slovenska proti Nemecku sme mali možnosť vidieť kľúčových hráčov, ako Slafkovský, Regenda, Feherváry či Hudáček. Ak sa zostava Slovenska zohrá, má tendenciu byť veľmi silná. Bohužial v prvom zápase s Nemeckom sme zatiaľ potrebnú zohranosť nevideli, trpeli sme na zbytočné vylúčenia a zbytočné góly. Čo je však pozitivné je bojovnosť našich až dokonca, pričom sme jasne dominovali na strely na bránku.

Kazachstan tím a forma

Kazachstan sa ukázal ako tím, ktorý dokáže prekvapiť a čeliť výzvam od silnejších súperov. Ako vieme, väčšina ich hráčov patrí medzi stálice KHL a Kazachstan už dávno nie je outsider ako kedysi. Ich včerajší zápas proti Francúzsku zdôrazňuje, že sú už o triedu ďalej a patria medzi priemer na MS.

Slovensko – Kazachstan tip na hokejový zápas

Aj keď je Slovensko výrazný kurzový favorit, očakávame vyrovnaný zápas s možnosťou, že sa opäť dostaneme do predĺženia alebo nájazdov. Kazachstan ukázal schopnosť poraziť Slovensko v nájazdoch a k tomu sa jedná o posledný vzájomný zápas, čo môže znamenať psychologickú výhodu.

Slovensko má motiváciu ukázať silnejší výkon, najmä po nedávnych sklamaniach. Náš tip je, že Slovensko vyhrá, ale zápas bude veľmi tesný, s pravdepodobnosťou 60%.

Kurz na Slovensko je však taký malý, že s ním nemôžeme súhlasiť. Za kurz 7,26, resp. 8,67 jednoznačne odporúčame risknúť radšej remízu, resp. výhru Kazachstanu. Ak však veríte našim, zaujímavý tip môže byť výhra Slovenska a viac ako 4.5 gólov za kurz 1,66 alebo, že Pavol Regenda získa bod za 1,65.

Slovensko – Kazachstan hokej kurzy

Slovensko – Kazachstan hokej live stream naživo zadarmo

Pokiaľ nemáte možnosť sledovať priamy prenos na Joj Šport, hokejový zápas Slovensko –Kazachstan si môžete pozrieť naživo zadarmo prostredníctvom Tipsport live streamu.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 so sebou nesú aj atraktívne bonusy v stávkových kanceláriach. Všetky stávkové kancelárie už tradične počas MS v hokeji vylepšujú svoje betting bonusy za registráciu. To je skvelá príležitosť začať tak tipovať s výraznou výhodou.

Ideálne je zúžitkovať všetky dostupné bonusy k MS sveta v hokeji 2024 aby ste využili všetkyt benefity a výhody. Ak však hľadáte ten najlepší bonus, odporúčame skúsiť Tipsport bonus za registráciu. Vďaka nemu dostanete 30€ zdarma na prvé stávky.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

Tipsport bonus za registráciu 30€
Tipsport bonus bez vkladu 30€ za registráciu

MS v hokeji 2024 Slovensko rozpis zápasov

Skupina:

Štvrťfinále:

Tipérsky merch

Similar Posts