Slovensko - Lotyšsko hokejová analýza na MS
Domov » Slovensko - Lotyšsko hokej

Slovensko – Lotyšsko kurz, analýza a tip na MS v hokeji 19.5.2024

Slovensku sa tento rok na MS v hokeji 2024 darí a štvrťfinále máme takmer isté, pričom v tomto zápase si ho môžeme definitívne potvrdiť. Máme pre vás Slovensko – Lotyšsko hokej kurz, analýzu, tip a návod, kde sledovať online live stream zadarmo.

SLOVENSKO VS LOTYŠSKO – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – Lotyšsko hokej analýza

Historicky majú Slováci nad Lotyšmi miernu prevahu. Posledné vzájomné zápasy medzi týmito tímami boli často veľmi vyrovnané. Na MS v roku 2023 Slovensko porazilo Lotyšsko tesne 2:1, pričom rozhodujúci gól strelil Marek Hrivík, ktorý by mal byť v tomto zápase v prvej formácii​.

Slovensko tím a forma

Slovenský tím je na tomto šampionáte v dobrej forme, pričom zaznamenal dôležité víťazstvá nad Poľskom a Francúzskom, čo im pomohlo upevniť si pozíciu v skupine B​. Slovenskí hráči ako Pospíšil, Martin Fehérváry či Libor Hudáček predviedli v posledných zápasoch vynikajúce výkony, ktoré prispeli k úspechom tímu​. Tréner Craig Ramsay má k dispozícii kvalitný káder, ktorý dokáže čeliť náročným súperom a Slovensko by si v tomto zápase malo poistiť postup zo skupiny.

Lotyšsko tím a forma

Lotyšsko je tradične silným súperom, ktorý vie prekvapiť aj silnejšie tímy. Ich výkony na tomto šampionáte boli zmiešané, s tesnými prehrami a výhrami​. Lotyši majú v tíme skúsených hráčov ako Rodrigo Abols a Rudolf Balcers, ktorí sú schopní vytvárať gólové príležitosti a vyvíjať tlak na obranu súperov.

Slovensko – Lotyšsko tip na hokejový zápas

Vzhľadom na aktuálnu formu a historické výsledky je Slovensko favoritom tohto zápasu. Očakáva sa, že zápas bude tesný, ale Slovensko by malo mať dostatok kvality na to, aby si zabezpečilo víťazstvo. Tipujem výhru Slovenska s pravdepodobnosťou 60%. Kurz na náš národný tím je však dosť nízky, takže náš odporúčaný tip na tento zápas je handicap Slovensko -1.5 za kurz 1,86.

Slovensko – Lotyšsko hokej kurz

Slovensko – Lotyšsko hokej live stream naživo zadarmo

Zápas MS v hokeji 2024 SlovenskoLotyšsko môžete pozerať online naživo vďaka live streamu na Tipsporte.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

Všetky populárne stávkové kancelárie rozdávajú počas MS v hokeji 2024 atraktívnejšie betting bonusy za registráciu pre nových hráčov než inokedy. Vďaka tomu je teraz najlepšia príležitosť založiť si účty a bonusy stávkových kancelárií využiť.

Odporúčame vám si cez MS sveta v hokeji 2024 založiť účty všade, aby ste pozberali všetky vylepšené bonusy. Ak by sme však mali vybrať jeden najlepší, je to Tipsport bonus za registráciu, kde dostanete 30€ na tipy zdarma bez nutnosti vkladu.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

MS v hokeji bonus
Berte bonus ku MS v hokeji

MS v hokeji 2024 Slovensko rozpis zápasov

Skupina:

Štvrťfinále:

Similar Posts