Slovensko - Nemecko hokej MS analýza
Domov » Slovensko - Nemecko hokej

Slovensko – Nemecko analýza a tip na MS v hokeji 10.5.2024

MS v hokeji 2024 štartujeme piatok 10.5. zápasom Slovensko – Nemecko, na ktorý máme pre vás pripravenú podrobnú hokej analýzu. Poďte sa spoločne s nami pozrieť na pravdepodobný scenár a najlepší možný tip pre tento zápas. Máme tiež pre vás tip kde sledovať Slovensko – Nemecko hokej live stream naživo zadarmo.

SLOVENSKO VS NEMECKO KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – Nemecko hokej analýza

Slovensko má historicky v hokejových zápasoch s Nemeckom pozitívnu bilanciu. Napriek tomu na posledných majstrovstvách sveta čelili ťažkostiam proti Nemcom, pričom prehrali väčšinu z posledných piatich zápasov. Pozrime sa na Slovensko – Nemecko hokej analýzu pre rok 2024:

Slovensko tím a forma

Slovenská hokejová reprezentácia vstúpi do turnaja s pomerne úspešnou predzápasovou prípravou. V nedávnych prípravných zápasoch Slováci zaznamenali víťazstvá nad Nemeckom, vrátane dvoch tesných víťazstiev 4:3 a 5:4 po predĺžení, čo naznačuje ich schopnosť obstáť aj v náročných zápasoch​.

Navyše, Slovenský tím sa môže pochváliť výraznými posilami zo zámoria, vrátane hviezdneho Slafkovského, pričom je Slovenská reprezentácia v roku 2024 považovaná za jednu z najlepších zostáv za posledné roky.

Nemecko tím a forma

Nemecko, hoci viackrát podľahlo Slovensku v prípravných zápasoch, ukázalo schopnosť prekvapiť favorizovaného súpera. V jednom z nedávnych zápasov proti Slovensku zvíťazili 7:3, čo dokazuje vysokú frekvenciu striel a efektivitu.

Slovensko – Nemecko tip na hokejový zápas

Vzhľadom na súčasnú formu, historické výsledky, nedávne výkony oboch tímov a predpokladané zostavy si myslíme, že Slovensko má solídnu šancu zvíťaziť nad Nemeckom, ale očakáva sa vyrovnaný zápas s možnosťou prejsť do predĺženia. Výhre Slovenska dôverujeme na 55%. Konzervatívnejším tipérom odporúčame stávku na víťazstvo Slovenska do rozhodnutia a odvážnejším remízu.

Slovensko – Nemecko hokej kurzy

Slovensko – Nemecko hokej live stream naživo zadarmo

Ak nemáte k dispozícii TV prenos, hokejový zápas SlovenskoNemecko si môžete pozrieť naživo zadarmo prostredníctvom Tipsport live streamu.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

MS v hokeji 2024 prinášajú aj skvelé bonusy v stávkových kanceláriach. Slovenské stávkové kancelárie každý rok počas majstrovstiev sveta v hokeji zvyšujú betting bonusy za registráciu, vďaka čomu si môžete natipovať zadarmo bez rizika.

My vám odporúčame využiť všetky dostupné bonusy k MS sveta v hokeji 2024, avšak za najlepší bonus pokladáme Tipsport bonus za registráciu vo výške 30€ zdarma na prvé stávky.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

Tipsport bonus za registráciu 30€
Tipsport bonus bez vkladu 30€ za registráciu

MS v hokeji 2024 Slovensko rozpis zápasov

Skupina:

Štvrťfinále:

Tipérsky merch

Similar Posts