Slovensko - Francúzsko hokej MS analýza
Domov » Slovensko - Francúzsko hokej

Slovensko – Francúzsko kurz, analýza a tip na MS v hokeji 18.5.2024

Naša reprezentácia má na MS v hokeji 2024 zatiaľ skvelú formu. Ako sa nám bude dariť v nasledujúcom zápase? Pozrite si Slovensko – Francúzsko hokej kurz, analýzu, tip a návod, ako sledovať online live stream zadarmo.

SLOVENSKO VS FRANCÚZSKO – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – Francúzsko hokej analýza

Vzhľadom na súčasnú formu a výsledky Slovenska na tomto turnaji, ako aj vzájomné zápasy oboch tímov, je Slovensko favoritom tohto stretnutia. Z posledných 5 súbojov medzi Slovenskom a Francúzskom vyhrala krajina galského kohúta len raz, pričom šlo o priateľský zápas.

Slovensko tím a forma

Slovensko sa na tohtoročných majstrovstvách sveta v hokeji prezentuje ako silný tím s dobrými výsledkami a kvalitnou zostavou. Opory tímu, ako napríklad Slafkovský, Tatar či Feherváry ukázali, že vedia mužstvo podržať aj proti silným súper ako USA. Na turnaji sa ukazujú aj bodovo vysoko výkonný hráči, napríklad Pospíšil, Hudáček a Nemec.

Tento zápas prichádza po sérii úspešných výkonov, a preto sa očakáva, že Slovensko bude chcieť udržať svoju formu a potvrdiť účasť v štvrťfinále.

Francúzsko tím a forma

Francúzsky tím je považovaný za outsidera, ale jeho výkony ukazujú schopnosť držať krok s konkurenciou, pričom výrazne potrápili favorizované Lotyšsko. Bude dôležité sledovať, ako sa postavia proti technicky vyspelému a takticky pripravenému slovenskému tímu, ale očakáva sa, že budú ťahať za kratší koniec.

Slovensko – Francúzsko tip na hokejový zápas

Slovensko – Francúzsko tip je celkom jednoznačný, a to výhra Slovenska. Francúzsko by muselo veľmi prekvapiť, aby v tomto zápase bodovalo. Kurz na Slovensko je však 1,25, takže nie je moc hrateľný. Zaujímavý tip je na počet gólov Slovenska v počte +3.5 za kurz 1,65.

Slovensko – Francúzsko hokej kurz

Slovensko – Francúzsko hokej live stream naživo zadarmo

Duel SlovenskoFrancúzsko hokej sa dá sledovať online naživo vďaka live streamu na Tipsporte.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

Počas MS v hokeji 2024 ponúkajú stávkové kancelárie atraktívnejšie betting bonusy za registráciu pre nových klientov než inokedy. Preto sa práve teraz oplatí založiť si účty a pozberať všetky dostupné bonusy stávkových kancelárií.

Najlepšie je cez MS sveta v hokeji 2024 využiť všetky bonusy. Top bonus zo všetkých je však Tipsport bonus za registráciu, s ktorým získate 30€ na stávky zdarma bez nutnosti vkladu.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

MS v hokeji bonus
Berte bonus ku MS v hokeji

MS v hokeji 2024 Slovensko rozpis zápasov

Skupina:

Štvrťfinále:

Tipérsky merch

Similar Posts