Slovensko - Švédsko analýza zápasu MS v hokeji
Domov » Slovensko - Švédsko hokej

Slovensko – Švédsko kurz, analýza a tip na MS v hokeji 21.5.2024

Čaká nás posledný zápas v skupine na MS v hokeji 2024 a Slovensko ešte stále nemá istý postup do štvrťfinále. Objavte Slovensko – Švédsko hokej kurz, analýzu, tip a návod, ako pozerať online live stream zadarmo.

SLOVENSKO VS ŠVÉDSKO – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – Švédsko hokej analýza

Historicky sú zápasy medzi Slovenskom a Švédskom vyrovnané, pričom Švédi majú miernu prevahu. V posledných vzájomných zápasoch na veľkých turnajoch Švédi často dominovali, napríklad na MS 2021 vyhrali 3:1. Pamätné je však aj víťazstvo Slovenska nad Švédskom 4:0 na ZOH 2022, čo ukazuje, že Slováci vedia prekvapiť.

Slovensko tím a forma

Slovensko na tomto šampionáte predvádza dobré výkony, aj keď s určitými výkyvmi. Výhry nad Poľskom a Francúzskom im pomohli upevniť pozíciu v skupine, ale tesná prehra s Lotyšskom v nájazdoch ukázala, že potrebujú zlepšiť konzistenciu v zápasoch proti silnejším súperom​.

Dôležitými hráčmi sú Libor Hudáček, Martin Fehérváry a Juraj Slafkovský, ktorí ukazujú svoju kvalitu a prispievajú k tímovej úspešnosti​​.

Švédsko tím a forma

Švédsko je na tomto turnaji opäť jedným z favoritov. Tím má silnú obranu vedenú hviezdami NHL ako Erik Karlsson a Victor Hedman, ktorí zabezpečujú defenzívnu stabilitu​​. Švédi ukázali svoju silu výhrami nad USA a ďalšími tímami v skupine, čo potvrdzuje ich ambície na medailové umiestnenie​.

Slovensko – Švédsko tip na hokejový zápas

Vzhľadom na aktuálnu formu a kvalitu oboch tímov je Švédsko favoritom tohto zápasu. Ich silná obrana a skúsení hráči by mali byť rozhodujúcim faktorom. Na ZOH 2022 sme však ukázali, že vieme prekvapiť. Pokiaľ patríte medzi konzervatívnejších tipérov, odporúčame stávku na počet gólov +4.5 za kurz 1,39. Ak však radi riskujete a veríte na hokejové zázraky, odporúčame stávku na remízu za kurz 4,83.

Slovensko – Švédsko hokej kurz

Slovensko – Švédsko hokej live stream naživo zadarmo

Šláger SlovenskoŠvédsko v hokeji si môžete pozrieť online naživo na Tipsporte.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

Cez majstrovstvá sveta v hokeji ponúkajú stávkové kancelárie vylepšené betting bonusy za registráciu pre každého nového hráča. To znamená, že teraz sa oplatí začať oveľa viac, ako inokedy. Môžete totižto získať tie najlepšie bonusy stávkových kancelárií.

Cez MS sveta v hokeji 2024 odporúčame zaregistrovať sa do každej stávkovej a uchmatnúť si každý bonus za registráciu. Najlepšie podmienky má však Tipsport bonus za registráciu. S ním si môžete vašu prvú stávku natipovať až za 30€ zadarmo bez nutnosti vkladu.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

MS v hokeji bonus
Berte bonus ku MS v hokeji

Tipovačka s Redym o sub na Kicku

Ukončená.

MS v hokeji 2024 Slovensko rozpis zápasov

Skupina:

Štvrťfinále:

Similar Posts