Vallecano - FC Sevilla tip na futbal zadarmo.
Domov » Vallecano - FC Sevilla

Vallecano – FC Sevilla analýza a tip na futbal

Zápas Vallecano – FC Sevilla sa netrpezlivo blíži a pripravili sme si pre vás podrobnú futbalovú analýzu a tip zadarmo, o ktorom pevne veríme, že bude výherný.

VALLECANO VS SEVILLA – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 20€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 40€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 20€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Vallecano – FC Sevilla futbalová analýza

Na základe dostupných informácií o futbalovom zápase medzi tímami Rayo Vallecano a FC Sevilla, ktorý sa odohrá v pondelok 5. februára 2024 o 21:00 nášho času, sme si pre vás pripravili podrobnú futbalovú analýzu.

Rayo Vallecano forma

Rayo Vallecano začalo sezónu dobre, ale neskôr sa ich výkony zhoršili a teraz čelia riziku, že budú vtiahnutí do boja o udržanie sa v najvyššej lige. Rayo Vallecano však zároveň vykázalo dobré výkony proti silnejším tímom.

FC Sevilla forma

Sevilla je tiež v boji o zostup a nedokázala vyhrať v posledných piatich zápasoch v La Lige. Nachádzajú sa v situácii, kedy by mali začať získavať body, inak riskujú zostup do nižšej ligy.

Vallecano vs FC Sevilla zranenia

Zaujímavým faktorom môže byť absencia niektorých hráčov. Rayo bude postrádať Bebeho, ktorý je na medzinárodnej výprave a Diega Mendez, ktorý je zranený. Sevilla má tiež absencie, pričom Suso a Sergio Ramos sú suspendovaní a ďalší hráči sú zranení​​.

Vallecano – FC Sevilla tip zadarmo

Vzhľadom na tieto okolnosti by mohol byť zápas pomerne napínavý s očakávaním, že Sevilla by mohla získať tri body, aj keď to bude náročné. Pravdepodobnejšie však podľa nás je, že by sa mohlo jednať o zápas s nižším počtom gólov.

Odporúčame tip na menej ako 2.5 gólu v zápase.

Tipy neposkytujú žiadnu záruku. Nejedná sa o investičné a finančné poradenstvo. Stávkovanie predstavuje riziko finančných strát a závislosti.

Tipérsky merch

Similar Posts