Slovan - Struga kurz, tip, analýza, live
Domov » Slovan - Struga Liga Majstrov

Slovan Bratislava – Struga kurz, analýza, tip a live stream zadarmo na Ligu Majstrov 10.7.2024

Futbalová sezóna 2024/2025 pomaly štartuje a Liga Majstrov má opäť slovenského zástupcu – Slovan Bratislava. Pripravili sme si pre teba Slovan Bratislava – Struga analýzu, kurz, tip a link na live stream zadarmo.

SLOVAN VS STRUGA – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 35€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovan – Struga kvalifikácia Ligy Majstrov 2024 analýza

Zápas medzi Slovanom Bratislava a FC Struga Trim Lum v rámci 1. kvalifikačného kola Ligy majstrov sa uskutoční 10. júla 2024 na štadióne Tehelné pole v Bratislave. Tento zápas je dôležitý pre oba tímy, keďže víťaz postúpi do ďalšieho kola prestížnej súťaže.

Slovan tím a forma

Slovan Bratislava zaznamenal zmiešané výsledky v posledných prípravných zápasoch, vrátane víťazstva nad Petržalkou a prehry so Sturm Graz. Tím sa spolieha na skúsených hráčov ako Kucka či Weiss, ktorí sú schopní vytvárať rozdiel v kľúčových momentoch.

Okrem silného stredu sa môžeme tešiť aj na Strelca, ktorý sa ukázal vo skvelom svetle na EURO 2024 a skvelú posilu Róberta Maka.

Struga tím a forma

Struga má dobrú formu, s víťazstvami v prípravných zápasoch proti Llapi a Tirane. Ich útok vedie Besart Ibraimi, ktorý je kľúčovým hráčom v ofenzíve.

Slovan – Struga tip na predkolo Ligy Majstrov 2024

Očakáva sa, že Slovan Bratislava bude dominovať v držaní lopty a vytvárať si šance cez kombináciu v strede poľa a krídelné útoky. Struga sa bude snažiť využiť rýchle protiútoky a štandardné situácie na prekvapenie domáceho tímu. Kľúčové bude, ako sa Slovan dokáže vysporiadať s tlakom a využiť svoje šance.

V tomto zápase tipujeme počet gólov +2,5 za kurz 2,04.

Slovan – Struga futbal kurz

Slovan – Struga live stream zadarmo

Kvalifikáciu Ligy Majstrov Slovan – Struga live stream zadarmo môžete sledovať na Tipsport TV. Stačí si vytvoriť účet zadarmo a prenos naživo budeme mať k dispozícii.

SLEDOVAŤ ZÁPAS SLOVAN – STRUGA NAŽIVO ZADARMO

Liga Majstrov 2024 bonus

Ku tipovaniu Ligy Majstrov vám odporúčame využiť betting bonusy za registráciu. Pozrite si prehľad bonusov v stávkových kanceláriach a zoberte si bonusy, ktoré ste ešte nevyužili. Najviac vám odporúčame využiť Tipsport bonus za registráciu, s ktorým získate 30€ zadarmo bez nutnosti vkladu na vašu prvú stávku.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

Tipsport bonus za registráciu 30€
Tipsport bonus bez vkladu 30€ za registráciu

Similar Posts