Slovensko - Wales kurz a analýza
Domov » Slovensko - Wales

Slovensko – Wales – kurz, analýza a tip na prípravný zápas

EURO 2024 je za dverami a pred šampionátom čaká našu reprezentáciu vo futbale posledný prípravný zápas. Pozrite si Slovensko – Wales kurz, analýzu a tip.

SLOVENSKO VS WALES KURZ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 20€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – Wales kurz

Slovensko – Wales futbal analýza

Prípravný zápas medzi Slovenskom a Walesom sa uskutoční 9. júna 2024 na Štadióne Antona Malatinského v Trnave. Tento zápas bude dôležitou skúškou pre oba tímy, avšak Wales sa narozdiel od Slovenska nezúčastní EURO.

Slovensko bude ťažiť z domáceho prostredia a silnej obrany pod vedením Škriniara. Na druhej strane, Wales bude spoliehať na svoju mladú a energickú zostavu, ktorá bude snažiť vytvárať šance cez rýchle útoky.

Slovensko forma

Slovensko má formu DLDWW. V poslednom zápase porazili San Marino 4:0, remizovali s Nórskom 1:1 a prehrali s Rakúskom 0:2. Marek Rodák, Milan Škriniar, László Bénes, Tomáš Suslov a David Strelec sú medzi hlavnými hráčmi, na ktorých sa bude tím spoliehať.

Wales forma

Wales má formu WDDWL. Posledné výsledky zahŕňajú víťazstvo 4:1 nad Fínskom, remízy s Tureckom (1:1) a Arménskom (1:1), a výhru 2:1 nad Chorvátskom. Adam Davies, Ben Cabango, Josh Sheehan, Charlie Savage a Rabbi Matondo sú kľúčovými hráčmi pre Wales.

Slovensko – Wales futbal tip

Na základe nedávnej formy a kvality zostáv, predpokladáme, že Slovensko bude mať miernu výhodu v tomto zápase. Očakávame však, že zápas bude vyrovnaný. Náš tip na tento zápas je, že oba tímy dajú gól s kurzom 1,81.

Slovensko – Wales futbal bonus

Počas futbalového zápasu Slovensko – Wales môžete získať skvelé betting bonusy za registráciu. Doporučujeme vždy využiť všetky bonusy v stávkových kanceláriach, ktoré sú dostupné. Pokiaľ by sme mali vybrať jeden najlepší bonus, bol by to Tipsport bonus.

ZAREGISTRUJTE SA DO TIPSPORTU CEZ TENTO ODKAZ A TIPNITE SI ZADARMO

Tipsport bonus za registráciu 30€
Tipsport bonus bez vkladu 30€ za registráciu

Similar Posts