Česko - Švédsko hokej kurz a analýza
Domov » Česko - Švédsko hokej

Česko – Švédsko kurz, analýza a tip na MS v hokeji 25.5.2024

MS v hokeji 2024 bohužiaľ pre nás skončilo vo štvrťfinále, takže sme si pripravili preview pre zápas Českej republiky. Pozrite si Česko – Švédsko hokej kurz, analýzu, tip a návod, kde sledovať online live stream zadarmo.

ČESKO VS ŠVÉDSKO – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Česko – Švédsko hokej analýza

Vzájomné zápasy medzi Českom a Švédskom bývajú vyrovnané, pričom oba tímy patria medzi špičku a prebojovali sa do semifinále proti silným súperom. Na poslednom prípravnom stretnutí tesne pred MS Švédi vyhrali 2:0 nad Českom, čo ukazuje ich schopnosť udržať si defenzívnu stabilitu a efektívne využívať svoje príležitosti​.

Česká republika tím a forma

V poslednom zápase proti Švédsku na Euro Hockey Tour Češi čelili ťažkostiam pri premieňaní svojich šancí, napriek tomu, že mali streleckú prevahu​​. Treba však brať do úvahy, že v tom čase ešte neboli kompletné zostavy a šlo len o prípravné stretnutie.

Český tím vstupuje do semifinále po úspešnom zápase s USA a solídnych výkonoch v ťažkej skupine, pričom ich zostavu výrazne posilnil Pastrňák, Zacha a Nečas.

Švédsko tím a forma

Švédsko vyhralo kompletne všetky zápasy v skupine a treba uznať, že sa jedná o top favorita na výhru MS v hokeji 2024. Môžu sa pochváliť silnou obranou a výbornými výkonmi brankára Filipa Gustavssona​.

Česko – Švédsko tip na hokejový zápas

Očakáva sa vyrovnaný zápas, pričom švédsky tím vstupuje do zápasu ako mierny favorit vďaka svojej silnej obrane a výkonom brankára. Česko však bude bojovať a snažiť sa využiť svoje šance a domáce prostredie. Tipujeme, že Švédsko vyhrá s pravdepodobnosťou 60% a kurzom 2,12.

Česko – Švédsko hokej kurz

Česko – Švédsko hokej live stream naživo zadarmo

Semifinále MS v hokeji 2024 ČeskoŠvédsko sa dá pozerať naživo na online live streame na Tipsporte.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

Všetky naše slovenské stávkové kancelárie ponúkajú cez MS v hokeji 2024 zlepšené betting bonusy za registráciu pre nových tipérov. Vďaka tomu je teraz najlepšia príležitosť založiť si účty a bonusy stávkových kancelárií využiť, kým sú čo najvyššie.

Vždy doporučujeme vytvoriť si počas MS sveta v hokeji 2024 účty v každej stávkovej kancelárii, aby ste využili všetky bonusy. Pokiaľ však hľadáte ten najlepší bonus, je to podľa nás Tipsport bonus za registráciu. S ním získate 30€ na tipy zdarma bez nutnosti vkladu.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

MS v hokeji bonus
Berte bonus ku MS v hokeji

Similar Posts