Slovensko - Rumunsko kurz, tip, analýza a live stream
Domov » Slovensko - Rumunsko EURO 2024

Slovensko – Rumunsko kurz, analýza a tip na ME vo futbale 26.6.2024

Slovensko čelí poslednému zápasu na ME vo futbale. Zápas proti Rumunsku rozhodne o našom postupne na EURO 2024. Pozri si Slovensko – Rumunsko kurz, analýzu, tip a návod, kde sledovať EURO 2024 live stream.

SLOVENSKO VS RUMUNSKO – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 35€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – Rumunsko EURO 2024 analýza

Zápas medzi Slovenskom a Rumunskom v rámci EURO 2024 sa uskutoční 26. júna 2024 na Deutsche Bank Park vo Frankfurte. Tento zápas bude pre oba tímy kľúčový, keďže môže rozhodnúť o ich postupe zo skupiny E.

Slovensko tím a forma

Slovensko pod vedením trénera Francesca Calzonu má solídnu defenzívnu formáciu. V kvalifikácii skončili na druhom mieste za Portugalskom, pričom dosiahli niekoľko dôležitých víťazstiev vrátane 4-2 nad Islandom a 2-1 nad Bosnou a Hercegovinou. V skupine senzačne porazili Belgicko a potrápili favorizovanú Ukrajinu.

Tím sa spolieha na skúsených hráčov ako Milan Škriniar, Stanislav Lobotka a Martin Dúbravka. Milan Škriniar je pilierom obrany, Stanislav Lobotka je kľúčovým hráčom v strede poľa a Ondrej Duda poskytuje kreatívnu podporu v ofenzíve.

Predpokladaná zostava: Dúbravka; Gyömbér, Vavro, Škriniar, Hancko; Kucka, Lobotka, Duda; Schranz, Boženík, Haraslín

Rumunsko tím a forma

Rumunsko, pod vedením trénera Edwarda Iordanesca, prešlo kvalifikáciou neporazené s výbornou defenzívou, keď inkasovali len päť gólov v desiatich zápasoch. Významným úspechom bol ich víťazný zápas proti Švajčiarsku. V skupine porazili Ukrajinu a podľahli Belgicku.

Kapitán Nicolae Stanciu a Ianis Hagi sú dôležitými hráčmi v strede poľa, pričom ich podpora z krídiel od Florina Comana môže byť rozhodujúca.

Predpokladaná zostava: Moldovan; Ratiu, Dragusin, Burca, Bancu; Marin; Stanciu, Cicaldau, Hagi, Coman; Alibec

Slovensko – Rumunsko tip na ME vo futbale 2024

Zápas medzi Slovenskom a Rumunskom sa očakáva ako takticky vyrovnaný súboj dvoch tímov s pevnou obranou. Slovensko bude hľadať príležitosti z protiútokov a štandardných situácií, zatiaľ čo Rumunsko sa bude snažiť kontrolovať stred poľa a využívať rýchle krídelné útoky.

Obom tímom ide o veľa. Odporúčame tip na menej ako 2.5 gólu za kurz 1,37.

Slovensko – Rumunsko futbal kurz

Slovensko – Rumunsko EURO 2024 live

Zápas SlovenskoRumunsko live na EURO 2024 sa dá sledovať naživo cez internet vďaka Voyo TV live streamu.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO

Euro 2024 live stream
Sledujte EURO 2024 live na Voyo TV.

EURO 2024 bonus

Naše stávkové kancelárie na Slovensku majú pre novoregistrovaných hráčov cez EURO 2024 ešte výhodnejšie betting bonusy za registráciu než inokedy. Preto je momentálne najvýhodnejšie založiť si účty a pozbierať všetky bonusy stávkových kancelárií.

Odporúčame vám cez ME vo futbale využiť úplne všetky bonusy. Pokiaľ však hľadáte ten najlepší, je to podľa nás Tipsport bonus za registráciu.

CHCEM 30€ ZA REGISTRÁCIU

Tipsport bonus 30€ EURO 2024
Využite Tipsport bonus 30€ počas EURO 2024

ME vo futbale 2024 Slovensko rozpis zápasov

Skupina:

Osemfinále:

Similar Posts