Slovensko - Poľsko analýza zápasu MS v hokeji
Domov » Slovensko - Poľsko hokej

Slovensko – Poľsko kurz, analýza a tip na MS v hokeji 15.5.2024

Slovenská reprezentácia má za sebou na majstrovstvách sveta v hokeji už 3 zápasy pričom posledný zápas s USA bola extrémna skúška pre našich chlapcov a teraz nás čaká duel s outsiderom, Slovensko – Poľsko. Poďme sa spoločne pozrieť na podrobnú analýzu, kurz a návod, ako sledovať Slovensko – Poľsko hokej online live stream zadarmo.

SLOVENSKO VS POĽSKO KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – Poľsko hokej analýza

Vzájomné zápasy medzi týmito dvoma tímami majú jasný náklon v prospech Slovenska, ktoré vyhralo všetky doterajšie stretnutia s výrazným skóre​. Aby sme boli fér, tých zápasov zas nebolo toľko, no nie je pochýb o tom, že Poľsko je jasný outsider. Zaujímavosťou je, že keď bolo Poľsko naposledy na MS v hokeji, Slovensko vyhralo zlatú medailu.

Slovensko tím a forma

Slovenská hokejová reprezentácia má za sebou úspešné prípravné zápasy a pomerne dobrý vstup na MS v hokeji 2024. Najprv nás zaskočilo Nemecko, no zápas s Kazachstanom ukázal, že vieme podať zodpovedný výkon a duel s USA už bol naozaj krásny pre oko diváka a priniesol ovocie. Slovensko má v tomto zápase veľkú motiváciu ukázať silný výkon a potvrdiť tak, že je minimálne o 2 triedy lepšie mužstvo.

Poľsko tím a forma

Poľsko, ktoré sa po viac ako dvadsiatich rokoch vracia do elitnej kategórie, bude mať v zápase proti Slovensku náročnú úlohu. Ich nedávne zápasy ukázali, že sa ich kvalita postupne zvyšuje, avšak výsledky stále nepredstavujú hrozbu pre top tímy.

Slovensko – Poľsko tip na hokejový zápas

Slovensko je jasným favoritom tohto zápasu. Bohužiaľ kurz na Slovensko je tak malý, že sa ho neoplatí hrať, preto by sme sa poobzerali skôr po handicape alebo počte gólov v zápase, prípadne počet gólov Slovenska. Najlepší tip na tento zápas je podľa nás tip na presný počet gólov 3-7 za kurz 1,67 alebo že Tomáš Tatar získa bod za 1,60.

Slovensko – Poľsko hokej kurz

Slovensko – Poľsko hokej live stream naživo zadarmo

Hokejový zápas SlovenskoPoľsko môžete sledovať naživo prostredníctvom online live streamu na Tipsporte vďaka ich Tipsport TV.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

V období Majstrovstiev sveta v hokeji stávkové kancelárie ponúkajú zvýšené betting bonusy za registráciu pre nových klientov, čo predstavuje vynikajúcu príležitosť na získanie lepších benefitov. Pre hráčov to znamená, že práve teraz je ideálny čas na registráciu, aby využili tieto atraktívne bonusy stávkých kancelárií.

Odporúčame využiť všetky bonusy počas MS sveta v hokeji 2024. Ak by sme však mali vybrať jeden, Tipsport bonus za registráciu v hodnote 30€ stávky zdarma bez vkladu je skvelá voľba.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

MS v hokeji bonus
Berte bonus ku MS v hokeji

MS v hokeji 2024 Slovensko rozpis zápasov

Skupina:

Štvrťfinále:

Tipérsky merch

Similar Posts