Švédsko - Kanada hokej kurz a analýza MS
Domov » Švédsko - Kanada hokej

Švédsko – Kanada kurz, analýza a tip na MS v hokeji 26.5.2024

MS v hokeji 2024 je na konci a my sme si pripravili preview na zápas o bronz. Pozrite si Švédsko – Kanada hokej kurz, analýzu, tip a návod, kde sledovať online live stream zadarmo.

ŠVÉDSKO VS KANADA – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Švédsko – Kanada hokej analýza

Vzájomné zápasy medzi Švédskom a Kanadou bývajú vyrovnané a plné akcie. Na tomto šampionáte sa ešte nestretli, no vyhrali svoje skupiny. Oba tímy majú bohaté skúsenosti a sú známe svojimi silnými ofenzívami a pevnou obranou.

Švédsko tím a forma

Švédsko prežilo dramatický semifinálový zápas proti Česku, ktorý prehrali, a teraz sa budú usilovať o bronz. Švédski hráči ako William Nylander a Joel Eriksson Ek predviedli silné výkony, pričom Nylander zaznamenal góly v kľúčových momentoch turnaja​. V semifinále však museli čeliť silnému českému tímu a ich obrana ukázala zraniteľnosť, keď umožnila Česku skórovať v rozhodujúcich momentoch​.

Kanada tím a forma

Kanada preukázala svoju odolnosť a schopnosť vrátiť sa do zápasu aj za nepriaznivého stavu. V semifinále proti Švajčiarsku prehrávali, no dokázali sa vrátiť a vyrovnať v záverečnej časti zápasu, aj keď nakoniec prehrali na nájazdy​. Hráči ako Pierre-Luc Dubois a Mathew Barzal boli kľúčovými postavami, ktoré dokázali zmeniť priebeh zápasu. Kanada sa bude spoliehať na svoju silnú ofenzívu a schopnosť využiť presilové hry​​.

Švédsko – Kanada tip na hokejový zápas

Očakáva sa napínavý zápas s množstvom šancí na oboch stranách. Kanada, so svojou schopnosťou vrátiť sa do zápasu za nepriaznivého stavu a silnou ofenzívou, vstupuje do zápasu ako náš mierny favorit. Tipujeme, že Kanada vyhrá s pravdepodobnosťou 60% v kurze 2,59.

Švédsko – Kanada hokej kurz

Švédsko – Kanada hokej live stream naživo zadarmo

Zápas o bronz na MS v hokeji 2024 ŠvédskoKanada sa dá pozerať naživo pomocou online live streamu na Tipsporte.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

Do konca majstrovstiev sveta v hokeji 2024 stávkové kancelárie ponúkajú výhodnejšie betting bonusy za registráciu pre nových hráčov. Preto je teraz najlepšia príležitosť vytvoriť si účty a využiť tak bonusy stávkových kancelárií, kým sú lepšie.

Najlepšie urobíte, ak si cez MS sveta v hokeji 2024 založíte účty v každej stávkovej kancelárii, pretože sa oplatia všetky dostupné bonusy. Ak však hľadáte len jeden najlepší, je to podľa nás Tipsport bonus za registráciu. Dostanete 30€ na tipy zdarma bez nutnosti vkladu.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

MS v hokeji bonus
Berte bonus ku MS v hokeji

Similar Posts