Slovensko - USA MS v hokeji analýza
Domov » Slovensko - USA hokej

Slovensko – USA analýza a tip na MS v hokeji 13.5.2024

Cesta našej reprezentácie na MS v hokeji 2024 pokračuje zápasom Slovensko – USA. Máme za sebou 2 zápasy a 3 body na konte, ako sa nám bude dariť daľej? Pozrite si Slovensko – USA hokej analýzu, návod ako sledovať live stream zadarmo a fandite spolu s nami!

SLOVENSKO VS USA KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – USA hokej analýza

V minulosti boli zápasy medzi týmito dvoma tímami často veľmi napínavé a výsledky boli tesné. V posledných rokoch Slovensko čelilo náročným zápasom proti USA, kde Američania často prevládali vďaka svojej ofenzívnej sile.

V pamäti však máme skvelé víťazstvo na Olympiáde 2022, kedy sme dokázali Ameriku vyradiť. Napovedať nám o priebehu môže aj veľmi vyrovnaný prípravný zápas, ktorý sa odohral len pár dní pred MS 7.5.2024 v Bratislave s výsledkom 2:6. Ten sa zvrtol až ku koncu, pričom sme inkasovali veľmi lacné góly z nepozornosti.

Slovensko tím a forma

Slovenský tím vstúpil na šampionát po sérii prípravných zápasov, kde sa im darilo dosahovať pomerne priaznivé výsledky. Hoci zápas Nemeckom skončil prehrou, dokázali sme streliť 4 góly a „zahriať“ sa na českom lade. Po duely Kazachstanom môžeme povedať, že Slovensko ukázalo, že vie dominovať na ľade a efektívne využívať svoje príležitosti.

USA tím a forma

Americký tím je známy svojou silnou hrou a rýchlym prechodom do útoku, čo sa prejavilo aj počas ich posledných zápasoch. USA má rovnako ako naši 3 body, potrebujú bodovať a majú v tíme vysoko kvalitných hráčov, ktorí sú schopní rozhodnúť o výsledku zápasu v kritických momentoch.

Slovensko – USA tip na hokejový zápas

V zápase bude rozhodovať taktická hra a využívanie šancí. Vzhľadom na posledné výkony a štatistiky sa dá očakávať, že USA vstúpi do zápasu s vyššou pravdepodobnosťou na víťazstvo. Tipovať proti našim sa však nepatrí, takže v tomto prípade odporúčame stávku na počet gólov, a to konkrétne +5.5 za kurz 1,75.

Slovensko – USA hokej kurzy

Slovensko – USA hokej live stream naživo zadarmo

Pokiaľ chcete sledovať hokejový zápas SlovenskoUSA naživo prostredníctvom online live streamu, môžete tak urobiť v stávkovej kancelárii Tipsport vďaka ich Tipsport TV.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO ZADARMO

MS v hokeji live stream
Sledujte MS v hokeji live stream na Tipsporte.

MS v hokeji 2024 bonus

Počas MS v hokeji 2024 môžete získať atraktívne bonusy v stávkových kanceláriach s lepšími benefitmi, ako inokedy. Slovenské stávkové kancelárie takto navyšujú betting bonusy za registráciu každý rok počas majstrovstiev, takže teraz je tá pravá chvíľa vytvoriť si účty a brať tie najlepšie výhody.

Najviac sa oplatí využiť všetky bonusy počas MS sveta v hokeji 2024, čo sa dá. Ak však hľadáte ten najlepší bonus, Tipsport bonus za registráciu vo výške 30€ zdarma bez vkladu na prvé stávky vás určite nesklame.

CHCEM BONUS 30€ ZADARMO ZA REGISTRÁCIU

MS v hokeji bonus
Berte bonus ku MS v hokeji

MS v hokeji 2024 Slovensko rozpis zápasov

Skupina:

Štvrťfinále:

Tipovačka s Redym o sub na Kicku

Ukončená.

Similar Posts