Aston Villa - Chelsea
Domov » Spartak - Slovan

Spartak Trnava – Slovan Bratislava analýza a tip na futbalový zápas 21.4.2024

Spartak TrnavaSlovan Bratislava je tradičné derby plné vypätých momentov, ktoré môžu dopadnúť všelijako a výsledok je ťažko odhadnúť. My sme si však pre vás pripravili na zápas Spartak – Slovan futbalovú analýzu a tip zadarmo, ktorým sa môžete inšpirovať.

SLOVAN VS TRNAVA – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 30€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 40€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 20€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Spartak – Slovan futbalová analýza

FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava sa stretávajú 21.4.2024 v tradičnom derby zápase, ktorý sľubuje veľké vzrušenie. Futbalová analýza tohto zápasu je pomerne zložitá, nakoľko je každé derby iné, no spoločne sa pozrieme na formu každého tímu, predpokladaný scenár a najmä tip na dnešný zápas Spartak – Slovan.

Spartak Trnava forma

Spartak Trnava má pomerne dobrú formu, pričom vyhral 4 z posledných 6 zápasov, prehral 1 a 1 zápas skončil remízou. Na domácom štadióne vyhrali v Niké lige posledné 3 zápasy bez inkasovania gólu. Momentálne hrá Trnava stále o druhé miesto v lige. Môžeme očakávať kľúčových hráčov ako Michal Ďuriš, Kelvin Ofori, a Erik Daniel.​

Slovan Bratislava forma

Slovan Bratislava má tiež silnú formu, vyhral 3 z posledných 6 zápasov, 2 prehral a 1 remizoval​. Slovan má výbornú ofenzívu s priemerom 2.33 gólov na zápas v tejto sezóne a už má istý titul. Vsádzať bude na hráčov ako Tigran Barseghyan, Juraj Kucka a gólmana Milana Borjana.

Spartak Trnava – Slovan Bratislava kurzy

Tipsport bonus za registráciu 30€
Tipsport bonus bez vkladu 30€ za registráciu

Spartak – Slovan predpokladaný scenár zápasu

Vzhľadom na posledné výkony a štatistiky, zápas by mohol byť veľmi vyrovnaný s možným sklonom k menšiemu počtu gólov. Obidva tímy majú dobrú obranu, čo by mohlo viesť k nízkej gólovej produkcii.

Ako už isto viete, Slovan Bratislava má už túto sezónu poistený titul, takže sa nemá kam ponáhľať. Na druhu stranu svojmu najväčšiemu rivalovi Spartak Trnava určite nebude chcieť dať nič zadarmo. Spartak je stále v plnom nasadení, aby si udržal druhé miesto, takže bude hrať pravdepodobne opatrne, aby zbytočne neinkasoval.

Spartak – Slovan tip na zápas

Najpravdepodobnejší výsledok by mohol byť remíza alebo tesné víťazstvo jedného z tímov. S ohľadom na skvelú efektivitu Trnavy na domácej pôde a kvalitnú obranu oboch tímov sú za nás v hre 2 tipy a to buď 1X alebo -2,5 gólov.

Nezabudnite, že na tento tip môžete využiť skvelý Tipsport bonus, ktorý je momentálne navýšený na 30€ zadarmo bez vkladu.

TIPNITE SI V TIPSPORTE ZA 30€ ZADARMO BEZ VKLADU

Spartak Trnava – Slovan live stream

Ak hľadáte, kde sledovať zápas Spartak Trnava – Slovan Bratislava, livestream tohto zápasu nájdete na Voyo.sk.

Tipy neposkytujú žiadnu záruku. Nejedná sa o investičné a finančné poradenstvo. Stávkovanie predstavuje riziko finančných strát a závislosti.

Tipérsky merch

Similar Posts