Slovensko - Belgicko kurz, tip, analýza a live stream
Domov » Slovensko - Belgicko EURO 2024

Slovensko – Belgicko kurz, analýza a tip na ME vo futbale 17.6.2024

Slovensko začína svoju púť na ME vo futbale 2024. Pozrite si Slovensko – Belgicko kurz, analýzu, tip a návod, kde sledovať online live stream tohto zápasu na EURO 2024.

SLOVENSKO VS BELGICKO – KDE TIPOVAŤ
TIPSPORT 30€ ZA REGISTRÁCIU BEZ VKLADU CHCEM BONUS V TIPSPORTE
FORTUNA 70€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS VO FORTUNE
SYNOTTIP 50€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V SYNOTTIPE
DOXXBET 35€ BEZ RIZIKA CHCEM BONUS V DOXXBETE

Slovensko – Belgicko EURO 2024 analýza

Zápas Slovenska proti Belgicku na EURO 2024 sa uskutoční 17. júna 2024 v Deutsche Bank Parku vo Frankfurte. Toto bude prvý zápas oboch tímov v skupine E, kde sa nachádzajú aj tímy Rumunska a Ukrajiny.

Slovensko tím a forma

Slovensko skončilo na druhom mieste v kvalifikačnej skupine J, za Portugalskom. V posledných prípravných zápasoch zaznamenali víťazstvá 4:0 proti San Marinu a Walesu. Naša obrana je silná, vedená Milanom Škriniarom.

Milan Škriniar, Stanislav Lobotka a Lukáš Haraslín sú hlavnými hráčmi, na ktorých sa tím spolieha. Obranná hra a rýchle protiútoky budú kľúčom k ich úspechu​.

Predpokladaná zostava: Dúbravka; Pekarík, Vavro, Škriniar, Hancko; Kucka, Lobotka, Duda; Haraslín, Schranz; Boženík

Belgicko tím a forma

Belgicko prešlo kvalifikáciou s vynikajúcimi výsledkami, skončili na prvom mieste v skupine F so šiestimi víťazstvami a dvoma remízami. Momentálne sú neporazení v posledných 15 zápasoch a majú 10 čistých štítov​.

Kevin De Bruyne, Youri Tielemans a Romelu Lukaku sú hlavnými oporami tímu. Lukaku je ich najlepším strelcom a bude kľúčový pre ich útok.

Predpokladaná zostava: Selz; Castagne, Vertonghen, Faes, Theate; Onana, Tielemans, De Bruyne; Trossard, Doku; Lukaku

Slovensko – Belgicko tip na ME vo futbale 2024

Belgicko bude pravdepodobne dominovať v držaní lopty a bude sa snažiť vytvárať šance cez krídelné priestory a centre na Lukakua. Slovensko sa bude spoliehať na pevný obranný blok a rýchle protiútoky. Belgicko je favoritom zápasu, avšak Slovensko bude hľadať príležitosti na prekvapenie​.

Na základe dominantných výkonov Belgicka a silnej obrany Slovenska predpokladáme, že v tomto zápase padne málo gólov. Náš tip je menej ako 2.5 gólu za kurz 2,05.

Slovensko – Belgicko futbal kurz

Slovensko – Belgicko EURO 2024 live stream naživo

Zápas ME vo futbale 2024 medzi SlovenskoBelgicko môžete pozerať online naživo na Voyo TV.

SLEDOVAŤ ZÁPAS NAŽIVO

Euro 2024 live stream
Sledujte EURO 2024 live stream na Voyo TV.

EURO 2024 bonus

Populárne stávkové kancelárie pre slovákov počas ME vo futbale 2024 rozdávajú atraktívnejšie betting bonusy za registráciu pre novoregistrovaných tipérov než inokedy. Preto je momentálne najvyšší čas založiť si účty a bonusy stávkových kancelárií využiť.

Doporučujeme cez EURO založiť si účty všade, kde ešte nemáte, aby ste pozbierali všetky bonusy kým sú čo najväčšie. Ak by sme však mali vybrať jeden najlepší, je to Fortuna 70€ za registráciu.

CHCEM 70€ STÁVKU BEZ RIZIKA

Fortuna bonus 70€ EURO 2024
Využite Fortuna bonus 70€ počas EURO 2024

ME vo futbale 2024 Slovensko rozpis zápasov

Skupina:

Osemfinále:

Similar Posts